Kontakt

Adresa

  • Pavla Švandy ze Semčic 13
  • Praha 5

Otevírací doba

  • PO – ČT 8:00 – 20:00
  • PÁ 8:00 – 15:00

Jak se k nám dostanete

Velkou mapu s adresou a zakreslenou dopravou MHD naleznete na Mapy.CZ

Metro

Trasa B / stanice Anděl
Vystupte na stanici Anděl, směr nákupní centrum Anděl. Po výstupu z metra jděte rovně do Štefánikovy ulice. Pokračujte stále rovně ulicí cca 400m až na Arbesovo náměstí (po pravé straně ulice). Arbesovo náměstí přejděte úhlopříčně do ulice Pavla Švandy ze Semčic. Po pravé straně ulice Pavla Švandy ze Semčic najdete vchod do naší ordinace.

Celkem: 5 minut chůze

Tramvaj

Zastávka Arbesovo náměstí (tram 6, 9, 12, 20)
Po výstupu z tramvaje je třeba vrátit se kousek zpět na Arbesovo náměstí (cca 100m), které přejděte úhlopříčně do ulice Pavla Švandy ze Semčic. Po pravé straně ulice Pavla Švandy ze Semčic najdete vchod do naší ordinace. V případě, že přijíždíte od nákupního centra Anděl, vystoupíte přímo na Arbesově náměstí.

Celkem: 2 minuty chůze

Auto

Parkování v okolí ordinace
Ulice Pavla Švandy ze Semčic je jednosměrnou komunikací směrem od nábřeží. Do ulice je možný vjezd z Janáčkova nábřeží, Zborovské ulice. Zaparkovat můžete přímo v naší ulici nebo např. na Arbesově nám., nám. 14. Října, v Štefánikově ulici, nákupním centru Anděl nebo přilehlých ulicích. Parkování na této modré zóně za 30 Kč/hod. se hradí přímo v automatu před domem naší zubní ordinace nebo v aplikaci www.mpla.io (kód ulice je P5-1356).

Celkem: 2 – 5 minut chůze

 

Provozovatel: ArbesDentry, s.r.o.; IČO: 290 54 788; se sídlem Pavla Švandy ze Semčic 1068/13, Praha 5 – Smíchov, PSČ 150 00; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 163277