O nás

O nás

Společně s ArbesDentry jsme součástí skupiny Dentry.

Představení našeho centra

Jsme moderní stomatologické zařízení v těsné blízkosti Arbesova náměstí na pražském Smíchově, Praha 5. V Arbes+ se specializujeme na kvalitní a účinnou dentální hygienu. Přivítáme vás v moderně vybavené ordinaci, kde našim pacientům poskytujeme nadstandardní dentální péči jako odstranění zubního kamene a pigmentace, bělení zubů nebo airflow. Naši specialisté vám garantují maximálně šetrný přístup a navíc rádi poradí, jak dlouhodobě udržet zdravé zuby bez kazů. Ať se můžete bez starostí usmívat za každé situace.

Poskytovaná péče o zuby

Kvalitní a soustavná péče o zuby je tou nejlepší cestou k Vašemu zdravému chrupu po celý život. Proto je pro nás v Arbes+ profesionální dentální hygiena a odborná péče o zuby vždy na prvním místě. Naše odborná péče o zuby představuje soubor různých opatření navržených specialistou. V případě proaktivního přístupu pak správná dentální hygiena vede k bezvadnému stavu vaší dutiny ústní, zdravému chrupu a krásnému úsměvu. V neposlední řadě vám zodpovědná péče o zuby pomůže uspořit nemalé náklady na případná ošetření u zubních lékařů.

Reference

9. 4. 2022

Andrea

Do ArbesDentry chodíme celá rodina jak k zubaři tak na dentální hygienu. Rozhodně mohu jen doporučit. S paní doktorkou pracujeme i na odbourání mého strachu ze zubaře ( kdybych takového zubaře měla již dříve žádný strach bych nemusela mít).

11. 1. 2022

Jan

Perfektní přístup, příjemné prostředí, skvěle odvedená práce. Rád přijdu zase.

3. 9. 2021

Zuzana

Profesionální přístup, krásné prostředí, milý personál. Byla jsem jak na klasické kontrole (vč. třech dětí), tak na dentální hygieně a naprostá spokojenost. A dárky za statečnost nedostávaji jen děti, ale i dospělí.