Bělení zubů

Bělení zubů

Provádíme bělení zubů

V Arbes+ vám nabízíme profesionální metody bělení zubů, které slibují viditelné výsledky už po prvním ošetření.

 • Domácí bělení zubů
 • Ordinační bělení zubů
 • Kombinované bělení zubů
 • Pure Whitening

Více o jednotlivých metodách bělení v ArbesDentry+ se dočtete zde.

Co obnáší bělení zubů?

Čím je úsměv zářivější, světlejší a jasnější, tím více dodá Vašemu obličeji pozitivnější, šťastnější, zdravější i sympatičtější výraz. Zároveň může zvednout i sebevědomí a chuť se smát.

Kdy bělit zuby?

Bělíme pouze stálé zuby, nikdy nebělíme zuby mléčné. Zuby musí být zdravé, sanovány, bez známek zánětu dásní. Poškozené zuby, např. tetracyklinové, nebo zuby postižené fluorózou bělíme pouze po doporučení odborníkem. Pacient by měl být zdráv, nedoporučuje se bělení zubů v těhotenství.

Bělení zubů pomocí past. Zázrak nebo iluze?

V dnešní době patří bělení zubů k velmi populární metodě, jak projasnit a zviditelnit svůj úsměv. Můžeme říci, že v jednání s druhou osobou je nejnutnější v obličejové mimice pohled očí a při verbální komunikaci stav a vzhled našich zubů.

Bělení zubů a bělící pasty

Bělící pasty mají efekt pro udržování stále zářivého úsměvu, ale pouze v případě, že jsou zuby již odborně vybělené.

Zároveň je třeba si uvědomit, že pasty s podtitulem WHITENING prodávané v drogistických prodejnách obsahují abrazivní částečky, které narušují pigmenty vzniklé např. častým pitím kávy, čaje, kouřením. Tyto abraziva však zuby nebělí, nýbrž čistí vzniklé usazeniny, ale bohužel jejich tvrdost narušuje i sklovinou vrstvu zubu, která častým užíváním abraduje, slábne, nevratně ubývá a zuby jsou tak mnohem citlivější a křehčí. Se snižováním ochranné vrstvy skloviny se zvyšuje i riziko tvorby zubního kazu, neboť vrstva pod sklovinou tzv. zubovina neboli dentin je několikanásobně měkčí, než vlastní vrstva ochranné skloviny. V touze za světlejším úsměvem zamiřte do zubní ordinace raději dříve, než si častým užíváním bělících past nevratně poškodíte strukturu zubů.

Proto doporučujeme všem, kdo mají zájem o získání krásného, zářivého úsměvu poradu u stomatologa, nebo návštěvu dentální hygieny.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat a domluvte si efektivní ošetření v ArbesDentry+

Objednat se

Vyberte jednu z možností.

  Odesláním potvrzujete, že jste seznámeni se zpracováním osobních údajů.
  Tento formulář je chráněn technologií reCAPTCHA a Google PP & ToS.

   Odesláním potvrzujete, že jste seznámeni se zpracováním osobních údajů.
   Tento formulář je chráněn technologií reCAPTCHA a Google PP & ToS.

   Přijímáme nové pacienty